Antykwariat - Duchowość i teologia
Antykwariat - Duchowość i teologia
Chrystus naszym pojednaniem. Prace przygotowane przez Instytut Ekumeniczny KUL dla upamiętnienia działalności naukowo-dydaktycznej Ks. Bpa Prof. Dra hab. Alfonsa Nossola w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Duchowość i teologia
18.00 zł
Redakcja ks. Piotr Jaskóła, ks. Stanisław Koza

Wydanie I
Opole: Wydawnictwo Św. Krzyża, 1997
Objętość 252 s.
Format 166 x 240 mm
ISBN 83-86865-39-3
Oprawa miękka klejona

Stan książki: bardzo dobry

[ Antykwariat – Zbiór artykułów o tematyce ekumenicznej – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Chrystus żyje wśród nas. Część druga
  Duchowość i teologia
9.00 zł
Wydanie II
Lublin: Wydawnictwo Kurii Biskupiej, 1979
Objętość 215 s., fot. czarno-białe
Format 147 x 208 mm
Oprawa miękka klejona

Stan książki: dobry (zagięcia okładki)

[ Antykwariat – Katechizm religii katolickiej, cz. 2 – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Chrześcijańskie święto
  Duchowość i teologia
10.00 zł
Walter Dürig

Wydanie I
Kraków: Wydawnictwo WAM Księża Jezuici, 1995
Objętość 63, [1] s.
Format 115 x 153 mm
Oprawa miękka klejona
ISBN 83-7097-134-2

Stan książki: bardzo dobry minus (lekkie zagięcia i otarcia okładki)

[ Antykwariat – Opracowanie na temat istoty chrześcijańskiego świętowania – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Die Pfarrkirche von Oberlaa
  Duchowość i teologia
6.00 zł
Eduard Kreuzer

Wydanie I
Wien: Im Selbstverlag der Pfarre Oberlaa, 1973
Objętość 32 s.
Format 120 x 170 mm
Oprawa broszurowa

Książka w języku niderlandzkim

Stan książki: bardzo dobry

[ Antykwariat – Historia kościoła farnego w Oberlaa – 2 egz. ]
Dodaj do koszyka
Die Schwarze Madonna polnisches nationalheiligtun
  Duchowość i teologia
10.00 zł
Jan Śliwański

Wydanie I
Düren 1976
Objętość [24] s., fot. czarno-białe
Format 145 x 210 mm
Oprawa broszurowa

Książka w języku niemieckim

Stan książki: bardzo dobry (plus dedykacja autora)

[ Antykwariat – Opracowanie na temat Sanktuarium na Jasnej Górze i obrazu Matki Bożej Częstochowskiej – 1 egz. ]

Stan książki bardzo dobry
Dodaj do koszyka
Die Schwarze Madonna von Tschenstochau
  Duchowość i teologia
10.00 zł
Jan Sliwanski

Wydanie I
Hamburg: Sankt Ansgar, 1999
Objętość 31 s.
Format 115 x 180 mm
Oprawa broszurowa

Książka w języku niemieckim

Stan książki: bardzo dobry

[ Antykwariat – Krótkie omówienie historii i duchowości klasztoru jasnogórskiego – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Dlaczego dzisiaj sekty cieszą się tak wielkim powodzeniem?
  Duchowość i teologia
10.00 zł
Ks. Pierre Descouvemont

Wydanie I
Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy, 1992
Objętość 39,00 zł
Format 100 x 145 mm
Oprawa broszurowa
ISBN 83-85032-88-6

Stan książki: bardzo dobry

[ Antykwariat – Opracowanie o istocie działalności sekt – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Dokumenty Prymasowskiej Rady Społecznej
  Duchowość i teologia
14.00 zł
Na zlecenie Józefa Kardynała Glempa Prymasa Polski

Wydanie I
Niepokalanów: Wydawnictwo Ojców Franciszkanów, 1990
Objętość 62, [1] s.
Format 145 x 200 mm
ISBN 83-85037-20-9
Oprawa miękka klejona

Stan książki: bardzo dobry

[Antykwariat – Opracowanie na temat społecznej misji Kościoła – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Doświadczyć zbawienia
  Duchowość i teologia
10.00 zł
Ks. Józef Augustyn SJ, Ks. Krzysztof Osuch SJ

Duchowość Ignacjańska, tom 10

Wydanie I
Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy, 1992
Objętość 36, [2] s.
Format 105 x 180 mm
Oprawa broszurowa
ISBN 83-85304-47-9

Stan książki: bardzo dobry - (lekkie otarcia okładki)

[ Antykwariat – Rozważania w świetle duchowości św. Ignacego Loyoli – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Duszpasterz Polski Zagranicą 1976 R. XXVII Nr 1/118
  Duchowość i teologia
9.00 zł
Objętość 105, [1] s.
Format 147 x 205 mm
Oprawa miękka klejona

Stan czasopisma bardzo dobry

[ Antykwariat - Czasopisma – 1 egz. ]

Dodaj do koszyka
Dziesięć lat wśród Papuasów. Wspomnienia i refleksje misjonarza
  Duchowość i teologia
12.00 zł
Ks. Kazimierz Muszyński

Wydanie I
Lublin: Redakcja Wydawnictw KUL, 1992
Objętość 123 s., fot. cz.b.
Format 120 x 165 mm
Oprawa miękka klejona

Stan książki: bardzo dobry minus (lekkie otarcia okładki)

[ Antykwariat – Wspomnienia ks. Kazimierza Muszyńskiego z jego pracy misjonarskiej wśród Papuasów – 2 egz. ]
Dodaj do koszyka
Eucharystia celebracją paschalnego Misterium. Teologia liturgiczna Eucharystii w pismach Salvatore Marsilego O.S.B (1910-1983)
  Duchowość i teologia
12.00 zł
Kazimierz Baran SJ

Wydanie I
Warszawa: ''Bobolanum'', 1994
Objętość 244 s.,
Format 148 x 204 mm
ISBN 83-901731-1-5
Oprawa miękka klejona

[ Antykwariat – Publikacja teologiczna ]

Stan książki bardzo dobry
Dodaj do koszyka
Ewangeliczne ubóstwo
  Duchowość i teologia
10.00 zł
Ks. Józef Augustyn SJ

Duchowość Ignacjańska, tom 1

Wydanie I
Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy, 1992
Objętość 32, [1] s.
Format 105 x 180 mm
Oprawa broszurowa
ISBN 83-85304-15-0

Stan książki: bardzo dobry - (lekkie otarcia okładki)

[ Antykwariat – Rozważania w świetle duchowości św. Ignacego Loyoli – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Ewangelizacja w kontekście Kazachstanu
  Duchowość i teologia
18.00 zł
Zbigniew Grygorcewicz MIC

Wydanie I
Lublin 2005
Objętość 222 s.
Format 147 x 204 mm
Oprawa miękka klejona

Stan książki: bardzo dobry

[ Antykwariat – Historia i współczesność działalności misyjnej Kościoła Katolickiego w Kazachstanie – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Ignacy Loyola. Krótka biografia
  Duchowość i teologia
8.00 zł
Albert Longchamp

Wydanie I
Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy, 1991
Objętość 68 s.
Format 145 x 205 mm
Oprawa miękka klejona
ISBN 83-85304-03-7

Stan książki: bardzo dobry minus (lekkie zabrudzenia okładki)

[ Antykwariat – Biografia św. Ignacego Loyoli – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Instrukcja o niektórych aspektach „teologii wyzwolenia”
  Duchowość i teologia
6.00 zł
Kongregacja Nauki Wiary

Rzym: Fundacja Jana Pawła II, Polski Instytut Kultury Chrześcijańskiej, 1985
Objętość 23, [1] s.
Format 135 x 195 mm
Oprawa broszurowa

[ Antykwariat – Dokument Kongregacji Nauki Wiary o teologii wyzwolenia – 7 egz. ]
Dodaj do koszyka
Instytut Jana Pawła II KUL. 25 lat działalności
  Duchowość i teologia
12.00 zł
Wydanie I
Objętość 51, [1] s.
Format 145 x 235 mm
Oprawa miękka klejona
ISBN 978-83-925202-3-8

Stan książki: bardzo dobry

[ Antykwariat – Omówienie działalności Instytutu Jana Pawła II KUL – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Jak Ojciec mnie posłał...
  Duchowość i teologia
10.00 zł
Piet van Breemen SJ

Wydanie I
Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy Księża Jezuici, 1992
Objętość 81 s.
Format 145 x 205 mm
ISBN 83-85304-18-5
Oprawa miękka klejona

Stan książki: dobry plus (otarcia okładki)

[ Antykwariat – Rozważania o powołaniu człowieka do wypełnienia misji zleconej przez Boga – 1 egz. ]

Dodaj do koszyka
Jasnogórka Bogurodzica w drodze
  Duchowość i teologia
10.00 zł
Stefan Jan Rożej ZP

Wydanie I
Częstochowa – Jasna Góra: Wydawnictwo Zakonu Paulinów Paulinianum, 1996
Objętość 128 s.
Format 125 x 195 mm
Oprawa miękka klejona
ISBN 83-903854-2-2

Stan książki: bardzo dobry minus (lekkie zagięcia i otarcia okładki)

[ Antykwariat – Dzieje peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej – 1 egz. ]
Dodaj do koszyka
Jezus Chrystus - osoba i czyn. Romano Guardiniego chrystologia personalistyczna
  Duchowość i teologia
16.00 zł
Ks. Krzysztof Szwarc

Wydanie I
Lublin: Wydawnictwo KUL, 2008
Objętość 254, [1] s.
Format 170 x 240 mm
ISBN 978-83-7363-737-5
Oprawa miękka klejona

Stan książki: bardzo dobry

[ Antykwariat – Rozprawa na temat chrystologii Romana Guardiniego – 1 egz. ]

Dodaj do koszyka
Stron: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |