|
|
|
Chrystus żyje wśród nas. Część druga
Duchowość i teologia
|
9.00 zł
|
Wydanie II Lublin: Wydawnictwo Kurii Biskupiej, 1979 Objętość 215 s., fot. czarno-białe Format 147 x 208 mm Oprawa miękka klejona
Stan książki: dobry (zagięcia okładki)
[ Antykwariat – Katechizm religii katolickiej, cz. 2 – 1 egz. ]
|
|
|
|
Chrześcijańskie święto
Duchowość i teologia
|
10.00 zł
|
Walter Dürig
Wydanie I Kraków: Wydawnictwo WAM Księża Jezuici, 1995 Objętość 63, [1] s. Format 115 x 153 mm Oprawa miękka klejona ISBN 83-7097-134-2
Stan książki: bardzo dobry minus (lekkie zagięcia i otarcia okładki)
[ Antykwariat – Opracowanie na temat istoty chrześcijańskiego świętowania – 1 egz. ]
|
|
|
|
Die Pfarrkirche von Oberlaa
Duchowość i teologia
|
6.00 zł
|
Eduard Kreuzer
Wydanie I Wien: Im Selbstverlag der Pfarre Oberlaa, 1973 Objętość 32 s. Format 120 x 170 mm Oprawa broszurowa
Książka w języku niderlandzkim
Stan książki: bardzo dobry
[ Antykwariat – Historia kościoła farnego w Oberlaa – 2 egz. ]
|
|
|
|
Die Schwarze Madonna polnisches nationalheiligtun
Duchowość i teologia
|
10.00 zł
|
Jan Śliwański
Wydanie I Düren 1976 Objętość [24] s., fot. czarno-białe Format 145 x 210 mm Oprawa broszurowa
Książka w języku niemieckim
Stan książki: bardzo dobry (plus dedykacja autora)
[ Antykwariat – Opracowanie na temat Sanktuarium na Jasnej Górze i obrazu Matki Bożej Częstochowskiej – 1 egz. ]
Stan książki bardzo dobry
|
|
|
|
Die Schwarze Madonna von Tschenstochau
Duchowość i teologia
|
10.00 zł
|
Jan Sliwanski
Wydanie I Hamburg: Sankt Ansgar, 1999 Objętość 31 s. Format 115 x 180 mm Oprawa broszurowa
Książka w języku niemieckim
Stan książki: bardzo dobry
[ Antykwariat – Krótkie omówienie historii i duchowości klasztoru jasnogórskiego – 1 egz. ]
|
|
|
|
|
|
Dokumenty Prymasowskiej Rady Społecznej
Duchowość i teologia
|
14.00 zł
|
Na zlecenie Józefa Kardynała Glempa Prymasa Polski
Wydanie I Niepokalanów: Wydawnictwo Ojców Franciszkanów, 1990 Objętość 62, [1] s. Format 145 x 200 mm ISBN 83-85037-20-9 Oprawa miękka klejona
Stan książki: bardzo dobry
[Antykwariat – Opracowanie na temat społecznej misji Kościoła – 1 egz. ]
|
|
|
|
Doświadczyć zbawienia
Duchowość i teologia
|
10.00 zł
|
Ks. Józef Augustyn SJ, Ks. Krzysztof Osuch SJ
Duchowość Ignacjańska, tom 10
Wydanie I Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy, 1992 Objętość 36, [2] s. Format 105 x 180 mm Oprawa broszurowa ISBN 83-85304-47-9
Stan książki: bardzo dobry - (lekkie otarcia okładki)
[ Antykwariat – Rozważania w świetle duchowości św. Ignacego Loyoli – 1 egz. ]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ewangeliczne ubóstwo
Duchowość i teologia
|
10.00 zł
|
Ks. Józef Augustyn SJ
Duchowość Ignacjańska, tom 1
Wydanie I Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy, 1992 Objętość 32, [1] s. Format 105 x 180 mm Oprawa broszurowa ISBN 83-85304-15-0
Stan książki: bardzo dobry - (lekkie otarcia okładki)
[ Antykwariat – Rozważania w świetle duchowości św. Ignacego Loyoli – 1 egz. ]
|
|
|
|
Ewangelizacja w kontekście Kazachstanu
Duchowość i teologia
|
18.00 zł
|
Zbigniew Grygorcewicz MIC
Wydanie I Lublin 2005 Objętość 222 s. Format 147 x 204 mm Oprawa miękka klejona
Stan książki: bardzo dobry
[ Antykwariat – Historia i współczesność działalności misyjnej Kościoła Katolickiego w Kazachstanie – 1 egz. ]
|
|
|
|
Ignacy Loyola. Krótka biografia
Duchowość i teologia
|
8.00 zł
|
Albert Longchamp
Wydanie I Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy, 1991 Objętość 68 s. Format 145 x 205 mm Oprawa miękka klejona ISBN 83-85304-03-7
Stan książki: bardzo dobry minus (lekkie zabrudzenia okładki)
[ Antykwariat – Biografia św. Ignacego Loyoli – 1 egz. ]
|
|
|
|
|
|
|
|
Jak Ojciec mnie posłał...
Duchowość i teologia
|
10.00 zł
|
Piet van Breemen SJ
Wydanie I Kraków: Wydawnictwo Apostolstwa Modlitwy Księża Jezuici, 1992 Objętość 81 s. Format 145 x 205 mm ISBN 83-85304-18-5 Oprawa miękka klejona
Stan książki: dobry plus (otarcia okładki)
[ Antykwariat – Rozważania o powołaniu człowieka do wypełnienia misji zleconej przez Boga – 1 egz. ]
|
|
|
|
Jasnogórka Bogurodzica w drodze
Duchowość i teologia
|
10.00 zł
|
Stefan Jan Rożej ZP
Wydanie I Częstochowa – Jasna Góra: Wydawnictwo Zakonu Paulinów Paulinianum, 1996 Objętość 128 s. Format 125 x 195 mm Oprawa miękka klejona ISBN 83-903854-2-2
Stan książki: bardzo dobry minus (lekkie zagięcia i otarcia okładki)
[ Antykwariat – Dzieje peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej – 1 egz. ]
|
|
|
|
|
|
Stron: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
|